(0212) 858 09 52

[email protected]

Hakkımızda

worker-welding-exhaust-pipes-pieces-together.jpg
blacksmith-in-welding-mask-welding-metal-in-workshop.jpg

Ege Plazma Metal

temel sürecimiz

Özenli ve detaylı Metal Kesme yönetim hizmetleri sunmaktayız. Sürekli değişen ortama duyarlı kalırken müşterilerimize hizmet vermek için geniş endüstri deneyimimizi ve güncel teknoloji kullanıyoruz.

CNC Plazma
100%
CNC Oksijen
100%

Müşterilerimize, Çalışanlarımıza ve Topluluğumuza farklılık yaratıyoruz.

Tüm Metal Kesim ihtiyaçlarınız için, Bügün iletişime geçin!

CNC Plazma Kesim

Daha düşük maliyet – En büyük avantajlardan biri, bir plazma kesim hizmetinin diğer kesim yöntemlerine kıyasla daha düşük maliyetidir.

CNC Oksijen Kesim

Kalın malzemeleri keser – Bu, bir alev kesme servisi kullanmanın en büyük avantajıdır. 600 mm kalınlığa kadar çelik plakaların kesilmesini sağlar.

Yardıma ihtiyacınız varsa veya bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçin.

(0212) 858 09 52

HAKKIMIZDA

Firmamız 50 Yıllık sektör tecrübesi

4mm-600mm arası kalınlıklarda CNC oksijen kesim,3mm-64mmarası kalınlıklarda CNC plazma kesim alanında faaliyet göstermektedir. Amacımız, siz değerli müşterilerimize en kısa sürede en kaliteli hizmeti en uygun fiyattan sunabilmektir. Müşteri memnuniyeti sağlayarak sektöründe örnek gösterilen bir firma olmaktır.Farklı sektörler için metal ürün tedarikçisi konumunda müşteri ile iş ortağı anlayışı ile çalışmaktır.

GENEL BİLGİ

Plazma kesimlerde kesim açısı oluyor

Kalınlık artıkça ya da düştükçe bu açı farklılık gösterebiliyor. Kesim hızı yüksek olduğu için kesimler daha hızlı yapılabiliyor. Maliyet anlamında oksijene oranla daha yüksek. Oksijen kesimi ile yapılan kesimlerde açı oluşmuyor, 90 derece kesilebiliyor. Kesim hızı daha yavaş maliyeti kalınlıklarına göre değişkenlik gösterebiliyor.