(0212) 858 09 52

[email protected]

CNC Oksijen Kesim

side-view-of-welder-lifting-up-protective-mask-to-look-at-his-work.jpg
0 %

verimlilik

Temel amacımız

Müşterilerimizin, Çalışanlarımızın ve Topluluğumuzun hayatında fark yaratın.

en kaliteli sonuçları elde etmek için tavsiye edilen maksimum kalınlıktaki en yaygın metallerin bir listesini ekliyoruz. Aşağıdaki makineleri kullanıyoruz:

LYNX – 2000 x 4000 mm ebadında
– 4 mm – 300 mm kalınlığa kadar

MESSER – 3300 x 6500 mm ebadında
– 4 mm – 300 mm kalınlığa kadar

ZINSER – 3000 x 6500 mm ebadında
4 mm – 600 mm kalınlığa kadar

Oksijen kesim hizmeti ile Ege Plazma Metal

Oksijenle kesme çok kalın malzemeler için yöntemlerden biridir. Plazma kesimin artık yapamadığı koşullar için idealdir, bu da ana avantajıdır. Bununla birlikte, oksi-yakıt kesiminin herhangi bir malzeme için uygun olmadığını akılda tutmak önemlidir. Alev kesme meşalesi olan CNC makineleri. Gaz kesme teknolojisini kullanarak 10… 600 mm kalınlığında çelik plakaları kesebiliriz. Tüm oksi-yakıt kesimleri EN ISO 9013 kalite sınıflandırmasına uygundur. Oksijen kesim hizmetleri 10 mm’nin üzerindeki kalınlıklar için gereklidir. Oksi-yakıt kesiminin oksitleme işlemini içerdiğine dikkat etmek önemlidir. Bu nedenle, yöntemin olasılıklarını sadece demirli metallerle sınırlar.

İletişim.

Yenilikçi ve yaratıcılığı kullanarak çalışmalarımızı ustalıkla gerçekleştiriyoruz, böylece yüksek kalite ile donatılmış bir bitmiş ürün ve mükemmel müşteri hizmeti sunuyoruz.